Misyon ve Vizyonumuz

Anasayfa Misyon ve Misyonumuz
Bir İlan Ver Misyon & Vizyonumuz Konu Başlıklı Yazımız

Misyon ve Vizyonumuz

Bir İlan Ver Misyon & Vizyonumuz Konu Başlıklı Yazımız

birilanver.com Kuruluş maksadımızın en başında kaliteli bir hizmeti kullanıcılarımıza ücretsiz sunmaktadır. Her bir kullanıcı sisteme ücretsiz üye kaydı oluşturduktan sonra, ister hızlı ilan ekleme sistemini dilerse PGS (Param Güvende Sistemi)' ni ücretsiz kullanabilir. Bunlara ek olarak kullanıcılarımız için ilan paylaşımında sınır (kota) koymuyoruz.

Daha Güvenli Ortamda Online ticaretin yeni adresi birilanver.com için Kredi Kartı ile alışveriş özelliği getirdik. Her bir kullanıcı sistemde alım satım işlemlerini 3D Secure ile koruma altına alıyoruz. Ayrıca sistemde SSL güvenlik duvarı ile şifreler ve kullanıcı bilgilerini koruyoruz.

Kaliteli hizmet ile markamızı hep bir adım öne taşımak için gayretle çalışıyoruz. Gerek rakip analizleri gerekse kullanıcı deneyimlerini önemsiyoruz. Böylelikle her bir adım öteye giden yolda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İstanbul / TÜRKİYE
Sosyal Medya Hesaplarımız
türkiye'nin tr go güvenceli ücretsiz ilan sitesi bir ilan ver.

birilanver.com’da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından birilanver.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz. Yer Sağlayıcı Belge No : 581

© Bir İlan Ver Dijital Medya - 2022