SOĞUK ODA KAPILARI

Oğlananası Atatürk, Mehmet Akif Cd. No:41, 35475 Menderes/İzmir, Türkiye
İlan Bilgileri

SOĞUTMA VE SOĞUK ODA KAPILARINDA MAKSİMUM VERİMLİLİK
Soğuk Hava Depoları Kapıları ısı yalıtımından ve soğutma sistemleri ile oluşturulan soğuk depoların dengesinden sorumludur.Bilindiği gibi, bir alanın soğutulması ve ısı yalıtımı sağlanması, hem ekonomik hem de enerji tasarrufu için önemlidir.

İnova soğutma sistemleri olarak size sunduğumuz yüksek teknolojili Kapı ürünlerimizle hizmetinizdeyiz. Soğuk Oda Kapıları sayesinde, hem ısı hem de ses yalıtımının % 100 sağlandığı soğuk depolamaya ve standartlara sahip olabilirsiniz.

Soğuk depo kapıları birçok nedenden dolayı kullanılabilir. Bu farklılıklar nedeniyle, birçok insan soğuk bir depo kapısını seçerken yanlış ürün seçerek hata yapar. Her şeyden önce, soğuk depo kapısı kullanılacak alana, alanın geçişlerine, geçitlerin boyutlarına ve elbette kullanıcıların isteklerine bağlı olarak değişir. Özellikle kapı boyutları ve verimliliği en belirleyici faktörlerden biridir. Bu nedenle, profesyonel yardım gereklidir. Uzman ekiplerimiz ile birlikte gerekli incelemeleri yapıyor, verimli ve kolay montajlı sistemlerimiz ile mümkün olan en kısa sürede soğuk hava depolarınızın en verimli bir şekilde devreye alınmasını sağlıyoruz.

Soğuk oda kapı fiyatları hakkında bizi bilgilendirmek ve sunduğumuz hizmet garantisinden en yüksek standartlarda yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlan Kimliği: 10903
Yayımlanmış: 6 Ekim 2022
Görüntüleme: 131
023 * * * * * * * * *
Mesajı gönder

Güvenlik İpuçları

Sitemizde ilan veren ve ilan arayan kullanıcılarımız arasında iyi niyet ve güven ilişkisi esastır. Olumsuz durumlarla karşılaşmamanız için satın alımlarda ön ödeme (kapora) gibi durumlardan kaçının.

İstanbul / TÜRKİYE
Sosyal Medya Hesaplarımız
türkiye'nin tr go güvenceli ücretsiz ilan sitesi bir ilan ver.

birilanver.com’da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından birilanver.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz. Yer Sağlayıcı Belge No : 581

© Bir İlan Ver Dijital Medya - 2022